Creed III

Creed III 2023 - oglądaj cały film PL - HD 720p

rating7.2
2 088
Ocen
calendar2023
time1h 56m
Po zdominowaniu świata boksu Adonis Creed rozwija się zarówno w karierze, jak i życiu rodzinnym. Kiedy przyjaciel z dzieciństwa i były cudowny bokser, Damien Anderson, pojawia się ponownie po odbyciu długiego wyroku w więzieniu, chce udowodnić, że zasługuje na szansę na ring. Pojedynek między byłymi przyjaciółmi to coś więcej niż tylko walka. Aby wyrównać rachunki, Adonis musi zaryzykować swoją przyszłość, by walczyć z Damienem – wojownikiem, który nie ma nic do stracenia.

Aktorzy

Actor Tessa Thompson

Tessa Thompson

Actor Michael B. Jordan

Michael B. Jordan

Actor Wood Harris

Wood Harris

Actor Barry Pepper

Barry Pepper

Actor Jonathan Majors

Jonathan Majors

Actor Phylicia Rashād

Phylicia Rashād

Actor Florian Munteanu

Florian Munteanu

Actor Tony Bellew

Tony Bellew

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie legalnie obejrzeć najnowszy film z serii Rocky - Creed III?

Fani boksu i serii Rocky z niecierpliwością wyczekiwali premiery filmu Creed III, która odbyła się 1 marca 2023 roku. Trzecia odsłona losów syna Apollo Creeda - Adonisa, ponownie zgromadziła przed ekranami kinowych sal miliony widzów na całym świecie. Jednak nie każdy miał okazję obejrzeć ten film na dużym ekranie. Gdzie zatem można obejrzeć Creed III online?

Na szczęście fani Rocky'ego i Adonisa Creeda nie będą musieli długo czekać, aby nadrobić filmową premierę. Już wkrótce Creed III trafi na popularne platformy streamingowe takie jak Netflix, HBO Max czy Amazon Prime. Analitycy przewidują, że stanie się to najprawdopodobniej w ciągu kilku miesięcy od kinowej daty premiery. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i śledzić na bieżąco repertuar wymienionych serwisów.

Creed III

Jak oceniają krytycy wyczekiwany sequel Creed III z Michaelem B. Jordanem?

Trzecia odsłona losów Adonisa Creeda spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno widzów, jak i krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes średnia ocen filmu Creed III wynosi obecnie 7/10, przy czym aż 80% z ponad 100 recenzji jest pozytywnych. Krytycy chwalą przede wszystkim świetną grę aktorską Michaela B. Jordana oraz spójną fabułę, która stanowi zamknięcie pewnego etapu w życiu głównego bohatera.

Choć w filmie zabrakło Sylvestra Stallone'a jako Rocky'ego Balboi, to jego miejsce z powodzeniem wypełnił Jonathan Majors jako ahora Damien Anderson. Jego postać stanowi mroczne alter ego Adonisa z przeszłości. Dynamiczna rywalizacja między bohaterami i emocjonujące pojedynki bokserskie spotkały się z uznaniem recenzentów. Podsumowując, Creed III to godne zwieńczenie filmowej sagi rozpoczętej w 1976 roku filmem Rocky.

Kto gra główne role w filmie Creed III i dlaczego warto go obejrzeć?

W trzeciej odsłonie losów Adonisa Creeda w roli głównej ponownie wystąpił Michael B. Jordan. Jego kreacja boksera zmagającego się z demonami przeszłości spotkała się z uznaniem krytyków. Jordanowi partnerują na ekranie Tessa Thompson jako Bianca Taylor oraz Phylicia Rashad jako Mary Anne Creed. Jednak największe wrażenie robi Jonathan Majors, wcielający się w postać tajemniczego i niebezpiecznego Damiena Andersona.

Creed III to film obowiązkowy dla fanów boksu i serii Rocky. Przynosi on zamknięcie pewnego etapu historii Adonisa, który staje do walki z przeszłością. Produkcja zachwyca dynamicznymi scenami bokserskimi i grą aktorską, zwłaszcza Michaela B. Jordana. To również świetna okazja, aby pożegnać się z postaciami, które przez lata gościły na kinowym ekranie. Creed III to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Rocky'ego i Adonisa.

Creed III

Fabuła, zwiastun i najciekawsze informacje o produkcji filmu Creed III

Fabuła filmu skupia się na dalszych losach Adonisa Creeda, który odnosi sukcesy jako mistrz świata w boksie. Jednak jego spokój zakłóca pojawienie się tajemniczego i niebezpiecznego Damiena Andersona z przeszłości Adonisa. Między mężczyznami dochodzi do konfrontacji, a stawką pojedynku jest zamknięcie rachunków z demonami przeszłości. walka Adonisa nie będzie łatwa...

Zwiastun produkcji zapowiadał wysoką dawkę emocji i dynamiczne sceny bokserskie. Reżyserem filmu został Michael B. Jordan, dla którego był to debiut w tej roli. Za produkcję odpowiada wytwórnia Metro-Goldwyn-Mayer, a budżet filmu wyniósł około 45 milionów dolarów. Creed III spotkał się z pozytywnym odbiorem krytyków i widzów, co potwierdza wysoka ocena 7/10 w serwisie Rotten Tomatoes.

Najlepsze cytaty i sceny z filmu Creed III - co warto zapamiętać?

 • "Nie wszystkie rany się goją. Niektóre po prostu stają się częścią ciebie."
 • "Przeszłość może się odrodzić. Ważne, jak jej stawisz czoła"
 • Dynamiczna scena treningu bokserskiego Adonisa na plaży
 • Emocjonująca walka pomiędzy Adonisem a Damienem
 • Wzruszająca scena pojednania Adonisa z matką

Creed III to film pełen emocjonalnych dialogów i zapadających w pamięć scen boksu. walka Adonisa o zamknięcie rachunków z przeszłością dostarcza wielu wzruszeń, ale też motywuje do pracy nad sobą. Produkcja pozostawia widza z przesłaniem, że z demonami można wygrać, choć czasem walka jest trudna i bolesna. Jednak nie warto się poddawać.

Dlaczego Adonis Creed wciąż inspiruje widzów do walki o marzenia?

Postać Adonisa Creeda od lat pojawia się w filmach bokserskich i za każdym razem porusza widzów. Skąd bierze się fenomen tej postaci? Przede wszystkim Adonis przypomina, że z trudnej przeszłości można wyjść obronną ręką i osiągnąć sukces. Pokazuje również, że droga na szczyt wymaga ciężkiej pracy, samodyscypliny i wiary w siebie.

Adonis stanowi też inspirację, ponieważ mimo wielu trudności nigdy się nie poddaje. Jego determinacja i chęć zwycięstwa są nie do złamania. Bohater udowadnia, że zawsze można podnieść się po porażkach i walczyć o marzenia. Dlatego postać granego przez Michaela B. Jordana Adonisa Creeda wciąż porywa widzów i motywuje do działania. Pokazuje, że jeśli czegoś mocno pragniemy, to możemy tego dokonać. Wystarczy silna wola walki.

10 Podobnych Filmów:

 1. Iron Man
 2. Avengers: Koniec gry
 3. Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
 4. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
 5. Niepokonany
 6. Venom 2: Carnage
 7. Breakout
 8. Wstęp Wzbroniony
 9. Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
 10. Dzika noc
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 2088
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

waldek99

Najlepszy film ever, bardzo mi się podobał :)
avatar

AmerykaDzika

Bardzo dobry film. Chociaż nie przepadam za takimi klimatami to ten wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Dobrze ze jest obejrz.pl
avatar

RondiBax

filmy które można wyszukać na obejrz.pl to sztos!
avatar

Bartas

Ten film online zasługuje na najlepszą ocenę czyli 10/10. Uszanowanko należy się dla obejrz.pl! Po rejestracji można oglądać do woli!
avatar

batt

Widze ze sa tutaj same nowości kinowe do wyszukania, podoba mi sie! :)
avatar

Tomasz

Stronka szybko chodzi, kozak! To się szanuje
avatar

xGrzesiu

Dobra robota, więcej filmów i będzie idealnie
avatar

Maksiu75

Fajny
avatar

Fundzi

Kozak film
avatar

Bunia

Przydałoby się więcej bajek dla dzieci