Dungeons & Dragons: Złodziejski honor 2023 - oglądaj cały film PL - HD 720p

rating7.4
2 909
Ocen
calendar2023
time2h 14m
"Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor" przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. Uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom.

Aktorzy

Actor Chloe Coleman

Chloe Coleman

Actor Chris Pine

Chris Pine

Actor Bradley Cooper

Bradley Cooper

Actor Hugh Grant

Hugh Grant

Actor Justice Smith

Justice Smith

Actor John Francis Daley

John Francis Daley

Actor Michelle Rodriguez

Michelle Rodriguez

Actor Regé-Jean Page

Regé-Jean Page

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Jakie są recenzje filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor?

Film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor zebrał mieszane, choć głównie pozytywne recenzje. Według serwisu Rotten Tomatoes średnia ocen krytyków wynosi 71% ze 115 opinii. Chwalony jest humor produkcji, chemia między głównymi bohaterami oraz efekty specjalne. Niektórzy krytycy zarzucają jednak filmowi schematyczność fabuły i brak oryginalności. Mimo to większość recenzentów i widzów ocenia Dungeons & Dragons: Złodziejski honor jako dobrą rozrywkę dla fanów fantasy i gier fabularnych.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Gdzie obejrzeć cały film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor online bez limitu?

Film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor jest dostępny legalnie online na kilku platformach VOD w Polsce. Można go obejrzeć bez limitów na czas na Rakuten TV, Pantaflix, Chili TV oraz iTunes. Koszt wypożyczenia wynosi zazwyczaj około 15-20 zł. Film jest też dostępny w abonamentach HBO Max oraz Netflix, gdzie można go obejrzeć bez dodatkowych opłat w ramach standardowej subskrypcji. Warto jednak pamiętać, że film pojawił się na Netfliksie dopiero po 3 miesiącach od premiery kinowej.

Kto gra głównego bohatera w filmie Dungeons & Dragons: Złodziejski honor?

Głównym bohaterem filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor jest złodziej i oszust Edgin, w którego wciela się Chris Pine. Aktor znany jest między innymi z roli Jamesa T. Kirka w nowych filmach z serii Star Trek oraz z serii filmów Wonder Woman, gdzie gra Steve’a Trevora. W filmie Dungeons & Dragons: Złodziejski honor partnerują mu Michelle Rodriguez jako Holga oraz Regé-Jean Page jako Xenk. Pozostałymi członkami grupy bohaterów są Forge Fletcher grany przez Justica Smitha oraz Doric grany przez Sophię Lillis.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Fabuła i najlepsze cytaty z filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Akcja filmu rozgrywa się w świecie fantasy, w którym grupa złodziei i oszustów podejmuje się niebezpiecznej misji uratowania magicznej kuli przed złym czarodziejem. Bohaterowie muszą zjednoczyć siły i udowodnić, że mają honor. Najlepsze cytaty to między innymi:
- "Nie ufaj nikomu, nawet sobie samemu" - Edgin
- "Czasami trzeba poświęcić dobro jednostki dla dobra wszystkich" - Holga
- "Musimy to zrobić. Dla wszystkich zapomnianych, dla wszystkich odrzuconych. Pokonamy smoka!" - Xenk

Dlaczego warto obejrzeć film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor z polskim lektorem?

Film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor to dobra propozycja dla fanów fantasy i gier fabularnych. Obraz ten łączy w sobie humor, akcję i efekty specjalne. Choć fabuła nie jest oryginalna, to dobre aktorstwo i chemia między bohaterami sprawiają, że seans dostarcza rozrywki. Lektorzy dobrze oddają charakter postaci, więc wersja z polskim dubbingiem pozwala w pełni cieszyć się filmem. Dodatkowo efekty wizualne prezentują się efektownie, a świat przedstawiony wciąga widza. Dlatego Dungeons & Dragons: Złodziejski honor warto obejrzeć z polskim lektorem.

Jak wyglądała produkcja i scenariusz filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor?

Prace nad filmem Dungeons & Dragons: Złodziejski honor trwały ponad 6 lat. Scenariusz powstawał na bazie popularnej gry fabularnej Dungeons & Dragons, czerpiąc garściami z jej świata i bohaterów. Za reżyserię odpowiada Jonathan Goldstein, a autorem scenariusza jest Michael Gilio. Film kręcono w Irlandii, Islandii i we Włoszech. Twórcy postawili na naturalne lokacje i praktyczne efekty specjalne zamiast tła generowanego komputerowo. Dużym wyzwaniem było odwzorowanie smoka - do jego animacji użyto technologii motion capture. Efektem jest barwna produkcja, która przenosi widza do fantasy.

10 Podobnych Filmów:

  1. Craig Before the Creek
  2. Pierwszy gol
  3. Skok w przestworzach
  4. Potwory i spółka
  5. To nie wypanda
  6. Shazam! Gniew bogów
  7. Chłopaczki z sąsiedztwa
  8. Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
  9. Ted
  10. Shrek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 2909
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Entertainment One
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Dungeons & Dragons: Złodziejski honor można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

AgaMaga

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 7.4. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 2h 14m.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 2h 14m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 2h 14m. Gorąco polecam
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 7.4. Warto poświęcić czas na obejrzenie Dungeons & Dragons: Złodziejski honor.
avatar

Gajdek12

Ocena 7.4 potwierdza, że Dungeons & Dragons: Złodziejski honor to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Dungeons & Dragons: Złodziejski honor z oceną 7.4, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.4, Dungeons & Dragons: Złodziejski honor zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!