Nasze magiczne Encanto 2021 - oglądaj cały film PL - HD 720p

rating7.6
8 987
Ocen
calendar2021
time1h 42m
„Nasze magiczne Encanto” opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

Aktorzy

Actor John Leguizamo

John Leguizamo

Actor Alan Tudyk

Alan Tudyk

Actor Wilmer Valderrama

Wilmer Valderrama

Actor Stephanie Beatriz

Stephanie Beatriz

Actor Diane Guerrero

Diane Guerrero

Actor Angie Cepeda

Angie Cepeda

Actor Carolina Gaitán

Carolina Gaitán

Actor María Cecilia Botero

María Cecilia Botero

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Fabuła filmu Nasze magiczne Encanto - Czego możemy się spodziewać?

Fabuła filmu animowanego Nasze magiczne Encanto osadzona jest w tajemniczej dolinie gór w kolumbijskiej dżungli. Opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigalów, którzy mieszkają w charyzmatycznym i magicznym miejscu zwanym Encanto. Każdy z członków tej rodziny posiada wyjątkowy, magiczny dar - oprócz Mirabel, zwyczajnej dziewczynki. Kiedy magia Encanto zaczyna być zagrożona, Mirabel odkrywa, że tylko ona może uratować swoją niezwykłą rodzinę.

Nasze magiczne Encanto

Gdzie obejrzeć film Nasze magiczne Encanto w sieci?

Film animowany Nasze magiczne Encanto dostępny jest obecnie na kilku popularnych platformach streamingowych. Można go obejrzeć na Netflixie, HBO Max oraz Disney Plus. Dzięki temu każdy miłośnik filmów animowanych może w dowolnym momencie rozkoszować się tą bajkową opowieścią o niezwykłej rodzinie Madrigalów z magicznego Encanto.

Aktorzy w filmie Nasze magiczne Encanto - Kto gra główne role?

W polskiej wersji językowej filmu Nasze magiczne Encanto głosów głównym bohaterom użyczyli znani aktorzy dubbingowi. Mirabel Madrigal, czyli zwyczajną dziewczynkę bez magicznych mocy, podkłada Anna Apostolakis-Gluzińska. Jej siostrę Isabelę, która potrafi porozumiewać się z zwierzętami, dubbinguje Zuzanna Galia. Luisa, najsilniejszego z rodzeństwa, podkłada Jakub Szydłowski. Abuelę, czyli babcię rodziny, dubbinguje Beata Jankowska-Tzimas. Pozostali aktorzy również świetnie wcielają się w swoje role.

Nasze magiczne Encanto

Seans filmu Nasze magiczne Encanto - Jakie emocje nam towarzyszą?

Seans filmu Nasze magiczne Encanto to prawdziwa uczta dla oczu i uszu. Kolumbijskie pejzaże, barwne stroje, wspaniała muzyka oraz charyzmatyczni bohaterowie sprawiają, że od pierwszych minut jesteśmy oczarowani tym światem. Towarzyszące seansowi emocje to zachwyt nad animacją, wzruszenie losami bohaterów, którym kibicujemy, a także radość i optymizm, gdyż film ma pozytywne przesłanie. To wszystko sprawia, że Nasze magiczne Encanto to film, który trzeba zobaczyć.

Najlepsze cytaty z filmu Nasze magiczne Encanto - Które zapadają w pamięć?

W filmie Nasze magiczne Encanto znajdziemy wiele wspaniałych cytatów, które na długo zapadają w pamięć. Oto kilka z nich:
- "Nasza rodzina jest jak kwiat kalasue. Każdy płatek jest inny, ale wszyscy jesteśmy tacy sami." - Abuela
- "Nie musisz mieć niezwykłych mocy, żeby być niezwykłym!" - Mirabel
- "Rodzina Madrigalów zawsze sobie radzi. Z przeszkodami i trudnościami. Bo jesteśmy silni, kiedy razem trwamy."
Te mądre i optymistyczne cytaty idealnie podsumowują przesłanie filmu o sile rodziny.

Dlaczego warto obejrzeć film Nasze magiczne Encanto?

Jest wiele powodów, dla których warto obejrzeć ten film animowany. Po pierwsze, opowiada on wciągającą i wzruszającą historię, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Po drugie, zachwycają animacje i muzyka - piosenki z filmu śpiewa wykonawczyni Lin-Manuel Miranda. Po trzecie, fabuła ma ciekawe przesłanie o sile rodziny i akceptacji samego siebie. I wreszcie, Nasze magiczne Encanto to po prostu świetna, pełna magii rozrywka, od której ciężko się oderwać.

Recenzje filmu Nasze magiczne Encanto - Co mówią krytycy?

Recenzje filmu Nasze magiczne Encanto są bardzo pozytywne. Krytycy chwalą barwną animację, chwytliwe piosenki oraz ciekawą fabułę. Podkreślają, że to jeden z lepszych filmów animowanych od Disneya w ostatnich latach. Chwalą także przesłanie filmu o sile rodzinnych więzów. Portal Rotten Tomatoes przyznał mu aż 92% pozytywnych recenzji. Widzowie również są zachwyceni - na imdb.com film ma ocenę 7,3/10. Nasze magiczne Encanto to zdecydowanie jedna z najlepszych animacji ostatnich lat.

Główny bohater filmu Nasze magiczne Encanto - Kim jest?

Główną bohaterką filmu Nasze magiczne Encanto jest Mirabel Madrigal. To zwyczajna 15-letnia dziewczynka, która jako jedyna w swojej niezwykłej, obdarzonej magicznymi mocami rodzinie, sama żadnej mocy nie posiada. Mirabel jest optymistką, która kocha swoją rodzinę i pragnie pomagać innym. Kiedy magiczna moc otaczającego rodzinę Encanto zaczyna słabnąć, to właśnie na barkach Mirabel spoczywa misja uratowania nie tylko domu, ale też rodzinnych więzi.

Scenariusz filmu Nasze magiczne Encanto - Skąd czerpie inspiracje?

Scenariusz do filmu Nasze magiczne Encanto powstał w oparciu o kolumbijską kulturę i folklor. Twórcy inspirowali się magicznymi realiami Ameryki Południowej, a samo Encanto to miejsce bazujące na realnie istniejących osadach zamieszkiwanych niegdyś przez rdzenną ludność. W scenariuszu odnajdziemy też motywy uniwersalne - poszukiwanie własnej tożsamości, relacje rodzinne, walka dobra ze złem. Dlatego też fabuła, mimo osadzenia w egzotycznym świecie, jest bliska każdemu widzowi.

Zwiastun filmu Nasze magiczne Encanto - Co zachęca do seansu?

Zwiastun filmu Nasze magiczne Encanto zachęca do obejrzenia tej produkcji na wiele sposobów. Przede wszystkim wprowadza w świat pełen magii i tajemniczości, budząc ciekawość. Pokazuje też barwnych, charyzmatycznych bohaterów, ich niezwykłe moce oraz rodzinne relacje, którym kibicujemy od razu. Słychać również fragmenty chwytliwych piosenek. Całość utrzymana jest w radosnych, optymistycznych barwach i zwiastuje dobrą zabawę. Zwiastun zachęca do spędzenia czasu w towarzystwie niezwykłej rodziny Madrigalów i poznania ich magicznego świata.

10 Podobnych Filmów:

  1. Potwory i spółka
  2. Sing 2
  3. Spider-Man Uniwersum
  4. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
  5. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
  6. Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1
  7. Shrek
  8. Kotbull
  9. Rysiek superwróbel
  10. Craig Before the Creek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 8987
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Nasze magiczne Encanto można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 42m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

Latrki2

Nasze magiczne Encanto to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 7.6. Gorąco polecam!
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 7.6. Warto poświęcić czas na obejrzenie Nasze magiczne Encanto.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 7.6 nie wzięła się znikąd - Nasze magiczne Encanto po prostu wciąga.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Nasze magiczne Encanto , to przyjrzyj się ocenie 7.6. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 7.6, Nasze magiczne Encanto to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.6 nie przekonuje Cię do obejrzenia Nasze magiczne Encanto, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

Teezo21

Nasze magiczne Encanto è buono e gli do 7.6 su 8987 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.