single-movie-image

Naznaczony: Ostatni Klucz 2018 - oglądaj cały film PL - HD 720p

rating6.3
2 655
Ocen
calendar2018
time1h 43m
Oto najbardziej przerażający rozdział serii - "Naznaczony: Ostatni Klucz". Lin Shaye ponownie wciela się w postać parapsycholog dr. Elise Rainier, która wraca, by stawić czoła groźnym demonom, które dręczą ją od dzieciństwa. Razem z dwoma partnerami śledczymi, Specsem (Leigh Whannell) i Tuckerem (Angus Sampson), Elise musi zagłębić się w przeszłość, aby ujawnić tajemnicę i zniszczyć najbardziej przerażający strach - lęk, który zamieszkał w jej rodzinnym domu.

Aktorzy

movie

Ty Simpkins

movie

Patrick Wilson

movie

Rose Byrne

movie

Angus Sampson

movie

Lin Shaye

movie

Barbara Hershey

movie

Javier Botet

movie

Stefanie Scott

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Jakie tajemnice kryje fabuła filmu Naznaczony: Ostatni Klucz?

Naznaczony: Ostatni Klucz to czwarta odsłona popularnej serii horrorów Naznaczony. Tym razem twórcy cofają się w czasie do dzieciństwa bohaterki Elise Rainier. Dowiadujemy się, jakie traumatyczne wydarzenia miały miejsce w rodzinnym domu Elise, które obudziły w niej paranormalne zdolności. Film ujawnia mroczną tajemnicę z przeszłości głównej bohaterki i pokazuje genezę demonicznych mocy, z którymi musiała się zmierzyć. Widzowie poznają zapomniane wspomnienia Elise z dzieciństwa i przekonają się, skąd wzięła się jej wrażliwość na siły zza grobu. Scenariusz w przerażający sposób łączy wątki z poprzednich części i rzuca nowe światło na postać Elise Rainier.

Naznaczony: Ostatni Klucz

Gdzie obejrzeć film Naznaczony: Ostatni Klucz online z polskim lektorem?

Film Naznaczony: Ostatni Klucz można obejrzeć online na kilku platformach VOD z polskim dubbingiem lub napisami. Obecnie dostępny jest m.in. na Netflix, HBO Max, Player.pl, Chili, Rakuten czy Apple TV. Dzięki bogatej ofercie serwisów streamingowych, seans tego horrroru jest możliwy praktycznie bez ograniczeń - wystarczy wykupić subskrypcję wybranego serwisu, by móc oglądać ten hit bez limitów i reklam. Co więcej, większość platform umożliwia pobranie filmu do pamięci urządzenia, dzięki czemu można go obejrzeć również offline. To świetna opcja dla fanów mocnych wrażeń szukających dreszczyku emocji.

Którzy aktorzy wystąpili w filmie Naznaczony: Ostatni Klucz? Recenzje ich gry aktorskiej

W czwartej odsłonie cyklu w głównych rolach wystąpili znani z poprzednich części Lin Shaye jako Elise Rainier oraz Angus Sampson jako Tucker. Do obsady dołączyli także Leigh Whannell jako Specs, Caitlin Gerard jako Imogen Rainier oraz Spencer Locke jako Melissa Rainier. Krytycy chwalą porywającą grę aktorską Lina Shaye, która znakomicie wciela się w postać doświadczonej medium Elise Rainier. Angus Sampson również świetnie odnajduje się w roli Tuckera - wiernym asystenta Elise. Aktorzy doskonale oddają nastrój grozy i napięcia. Odtwórcy ról drugoplanowych także stanęli na wysokości zadania, tworząc wiarygodne i angażujące postaci.

Naznaczony: Ostatni Klucz

Dlaczego warto obejrzeć film Naznaczony: Ostatni Klucz? Najlepsze cytaty i sceny

Naznaczony: Ostatni Klucz to produkcja obowiązkowa dla fanów mocnych wrażeń i horrorów. Film ma wszystko, czego można oczekiwać od tego gatunku - napiętą atmosferę, przerażające sceny i zwroty akcji. Dodatkowym atutem są nawiązania do poprzednich części cyklu i pogłębienie tajemniczej historii głównej bohaterki. Nie brakuje też charakterystycznego, specyficznego humoru znanego z poprzednich odsłon Naznaczonego. Kultowe już są sceny spotkań Elise Rainier z demonami oraz sekwencja, gdy bohaterka po raz pierwszy używa Ostatniego Klucza. Film dostarcza widzom wielu emocji i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty!

Jakie kontrowersje wzbudziła premiera filmu Naznaczony: Ostatni Klucz?

Premiera Naznaczonego: Ostatniego Klucza, podobnie jak poprzednich części cyklu, nie obyła się bez kontrowersji. Część widzów i krytyków zarzucało produkcji epatowanie horrorem, przesadną brutalność i wykorzystywanie tanich chwytów, by przestraszyć publiczność. Padły też oskarżenia o promowanie okultyzmu. Z drugiej strony fani horrorów bronili twórców, chwaląc ich za świetnie zbudowane napięcie, udane połączenie grozy z humorem i nawiązania do poprzednich części. Bez względu na oceny, Ostatni Klucz zapadł w pamięć widzów jako jeden z najbardziej intrygujących filmów z tej kasowej serii.

Film Naznaczony: Ostatni Klucz - najciekawsze fakty z planu filmowego i produkcji

Nakręcenie Ostatniego Klucza było sporym wyzwaniem logistycznym. Twórcy musieli odtworzyć plenery z lat 50., a część zdjęć realizowali w starym, opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Aktorzy wspominali, że na planie czuli się bardzo nieswojo, a niektórzy nawet doświadczali dziwnych zjawisk. Ponadto Lin Shaye musiała spędzić wiele godzin w charakteryzatorni, by wcielić się w postać Elise Rainier z młodości. Produkcja kosztowała 10 milionów dolarów, ale zarobiła ponad 160 milionów na całym świecie, bijąc rekordy poprzednich części. To tylko niektóre z ciekawostek zza kulis powstania Ostatniego Klucza.

Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2655
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

waldek99

Najlepszy film ever, bardzo mi się podobał :)
avatar

Maciek23

Szybka rejestracja, a po rejestracji wiele fajnych tytułów, nawet najnowsze produkcje.
avatar

davidstar

Wpisałam w Naznaczony: Ostatni Klucz cały film i trafiłam tutaj, fajnie bo udało się w końcu znaleźć w dobrej jakości.
avatar

Midnite

Nie przerywa i jakość super. Polecilem znajomym obejrz.pl.
avatar

Arczi11

Muszę podziękować znajomym za polecenie :). Dodałem sobie obejrz.pl do zakładki. :)
avatar

PI

Jeśli mam być szczery to nie widzę żadnej róznicy pomiedzy hd a 4k. Ale ogólnie film polecam, calkiem spoko
avatar

filman

Film średnio mi się podobał, chyba zbyt dużo tej nowoczesności. Jednak chyba pozostanę przy starszych tytułach. Sama stronka bardzo fajna. Dzięki
avatar

Gornik

Naznaczony: Ostatni Klucz super!
avatar

Borix

Rewelacyjny film i fajna muzyka 10/10 nie słuchajcie opinii innych, moim zdaniem jeden z lepszych filmów
avatar

Unirs

9.5/10 warto zobaczyć