Predator: Prey 2022 - oglądaj cały film PL - HD 720p

rating7.7
6 087
Ocen
calendar2022
time1h 40m
Kosmiczny najeźdźca Predator udaje się na polowanie. Przybywa na Ziemię w 1719 roku na teren narodu Komanczów. Uzdolniona wojowniczka Naru musi stanąć do walki z trudnym przeciwnikiem, aby ochronić swoje plemię.

Aktorzy

Actor Amber Midthunder

Amber Midthunder

Actor Michelle Thrush

Michelle Thrush

Actor Julian Black Antelope

Julian Black Antelope

Actor Nelson Leis

Nelson Leis

Actor Tom Woodruff Jr.

Tom Woodruff Jr.

Actor Alec Gillis

Alec Gillis

Actor Bennett Taylor

Bennett Taylor

Actor Troy Mundle

Troy Mundle

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie legalnie obejrzeć nowy film Predator: Prey?

Najnowszy film z serii Predator zatytułowany Prey miał swoją premierę 5 sierpnia 2022 roku. Obecnie jest dostępny legalnie na platformie streamingowej Disney+ w jakości 4K. Aby go obejrzeć wystarczy wykupić subskrypcję Disney+ kosztującą 28,99 zł miesięcznie. Film można oglądać bez limitów na wielu urządzeniach, również offline po pobraniu.

Predator: Prey

Czy seans filmu Predator: Prey to dobra rozrywka?

Predator: Prey to świetna propozycja dla fanów gatunku sci-fi i akcji. Film trzyma w napięciu przez cały seans, a walka człowieka z kosmitą Predatorem dostarcza wielu emocji. Dodatkowym atutem produkcji są piękne krajobrazy Dzikiego Zachodu, w których rozgrywa się akcja. Warto również pochwalić aktorstwo Amber Midthunder wcielającej się w rolę dzielnej wojowniczki Naru. Ogólnie rzecz biorąc, Predator: Prey to bardzo dobra i strawna rozrywka.

Bez limitów - cały film Predator: Prey online w jakości HD

Platforma Disney+ umożliwia obejrzenie Predator: Prey bez żadnych limitów ilościowych. Po wykupieniu abonamentu można oglądać film wielokrotnie, bez reklam i bez przerw w dowolnym momencie. Obraz jest dostępny w jakości 4K, dzięki czemu w pełni oddaje klimat westernowych krajobrazów. Dużym udogodnieniem jest możliwość pobrania filmu na urządzenia mobilne, by oglądać gooffline. Predator: Preyprezentuje się znakomicie zarówno na dużym ekranie telewizora, jak i na mniejszych ekranach laptopów czy tabletów.

Predator: Prey

Polski dubbing czy lektor? Jak oglądać Predator: Prey?

Platforma Disney+ daje możliwość oglądania Predator: Prey z polskim dubbingiem oraz z lektorem. Dobrą opcją dla fanów oryginału jest wersja z polskimi napisami. Dialogi w języku komančí dostarczają klimatu i egzotyki, więc lektor nie psuje odbioru. Jeśli jednak wolisz oglądać w pełni po polsku, dubbing również prezentuje się dobrze. Aktorzy podkładający głosy oddają charakter bohaterów. Wybór należy do Ciebie, Disney+ zapewnia pełną swobodę.

Najlepsze dialogi i cytaty z filmu Predator: Prey

Predator: Prey dostarcza wielu zabawnych i pociesznych dialogów. Świetnie wypadają słowne przepychanki między Naru a jej bratem Taabe. Padają tam perły w rodzaju: "Jesteś moją małą siostrą, nie możesz odejść sama!" i riposta Naru: "Jestem twoją starszą siostrą i poradzę sobie!". Klimatyczne jest tradycyjne pożegnanie wodza: "Niech Wielki Duch będzie z tobą". Najlepszym cytatem podsumowującym walkę człowieka z kosmitą jest: "To ziemia należy do nas!".

Aktorzy w obsadzie Predator: Prey - kto gra główne role?

Obsada Predator: Prey składa się z następujących aktorów:

 • Amber Midthunder jako Naru - młoda wojowniczka z plemienia Komanczów, główna bohaterka
 • Dakota Beavers jako Taabe - brat Naru
 • Michelle Thrush jako Aruka - matka Naru
 • Dane DiLiegro jako Predator - kosmita polujący na ludzi

Fabuła Predator: Prey - o czym jest najnowszy film z serii?

Akcja Predator: Prey rozgrywa się w roku 1719 na terenach Ameryki Północnej zamieszkiwanych przez plemię Komanczów. Główną bohaterką jest młoda wojowniczka Naru, która pragnie udowodnić, że potrafi polować i walczyć tak dobrze jak mężczyźni. Pewnego dnia na Ziemię przybywa kosmita z gatunku Predatorów, by polować na ludzi. Naru postanawia dzielnie stawić mu czoła i obronić swój lud. To początek zaciekłej walki człowieka z obcą formą życia.

Recenzje Predator: Prey - czy film wart obejrzenia?

Recenzenci pozytywnie oceniają najnowszą odsłonę serii Predator. Chwalą dynamiczną akcję, efekty specjalne oraz klimatyczne scenografie i kostiumy. Doceniają grę aktorską Amber Midthunder oraz nawiązania do poprzednich części. Recenzje podkreślają, że mimo prostej fabuły, seans dostarcza rozrywki i jest udanym powrotem do korzeni serii. Ogólny konsensus jest taki, że Predator: Prey to film wart obejrzenia dla fanów gatunku sci-fi i akcji.

Kto jest głównym bohaterem w filmie Predator: Prey?

Bez wątpienia główną bohaterką Predator: Prey jest młoda wojowniczka Naru z plemienia Komanczów. To ona podejmuje nierówną walkę z kosmitą Predatorem najeżdżającym jej ziemie. Naru jest silną i zdeterminowaną kobietą, która pragnie chronić swój lud i udowodnić swoją wartość jako myśliwej. Jej odwaga, spryt i umiejętności przetrwania czynią ją godnym przeciwnikiem dla zaawansowanego technologicznie Predatora. Naru nadaje filmowi charakter i jest jego sercem.

Dlaczego warto obejrzeć najnowszą odsłonę Predatora?

Są co najmniej trzy powody dla których Predator: Prey jest wart obejrzenia:

 • Ciekawa protagonista - Naru łamie stereotypy i pokazuje, że kobieta też może być silną wojowniczką
 • Dynamiczna akcja - pojedynki z Predatorem gwarantują emocje
 • Świeże spojrzenie - akcja 300 lat temu to interesująca odmiana po współczesnych odsłonach

Dodatkowo fani docenią nawiązania do poprzednich części, a także westernowy klimat i piękne krajobrazy. Ogólnie Predator: Prey to pozycja obowiązkowa dla miłośników tego uniwersum.

Jak powstawał scenariusz do filmu Predator: Prey?

Za scenariusz piątej części cyklu odpowiada Patrick Aison. Inspiracją był dla niego komiks z serii "Predator: Concrete Jungle" autorstwa Jahna Browna. Aison chciał pokazać pierwsze starcie Predatora z ludźmi setki lat temu. Wybrał kobiecą protagonistkę, by uwypuklić alienacyjny charakter kosmity. Scenariusz powstawał we współpracy z reżyserem Daniem Trachemtem i aktorką Amber Midthunder. Dzięki temu udało się stworzyć spójną historię, która wniosła świeżość do cyklu Predator.

Produkcja i realizacja filmu Predator: Prey

Zdjęcia do Predator: Prey kręcono na terenie prowincji Alberta w Kanadzie. Twórcy starali się jak najwierniej oddać realia życia Indian z XVIII wieku. Do pracy zaangażowano konsultantów z plemienia Komanczów. Aktorzy przeszli trening z jazdy konnej i posługiwania się łukami. Efekty specjalne, w tym kostium Predatora, powstawały przy użyciu najnowszych technologii. Film kręcono w jakości 4K na kamerach cyfrowych. Dzięki temu obraz jest niezwykle ostry i szczegółowy, oddając piękno zachodnich prerii.

Zwiastun Predator: Prey zdradza fabułę filmu?

Zwiastuny promujące Predator: Prey zachowują równowagę pomiędzy budowaniem zaciekawienia a zdradzaniem fabuły. Oglądając trailer możemy poznać głównych bohaterów Naru i Predatora, zobaczyć fragmenty ich pojedynku oraz klimatyczne ujęcia prerii i lasów. Jednak akcja najważniejszych scen, zwłaszcza finału, jest utrzymana w tajemnicy. Twórcy zadbali, by zostawić widzom sporą dawkę zaskoczeń podczas seansu. Dlatego nawet jeśli obejrzeliście zwiastun, sama fabuła Predator: Prey nadal jest pełna sekretów do odkrycia.

10 Podobnych Filmów:

 1. Ultimatum
 2. Aquaman i Zaginione Królestwo
 3. Skok w przestworzach
 4. Więzień labiryntu
 5. Aquaman
 6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
 7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
 8. Shazam! Gniew bogów
 9. John Wick 4
 10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 6087
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Ms_Paulla

Predator: Prey to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

dx87

Film Predator: Prey to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 40m.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 40m, to angażują od początku do końca.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 40m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 40m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 7.7, Predator: Prey to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Matek

Mocna ocena 7.7 sugeruje, że Predator: Prey to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.7 nie przekonuje Cię do obejrzenia Predator: Prey, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.