W głowie się nie mieści

W głowie się nie mieści 2015 - oglądaj cały film PL - HD 720p

rating7.9
19 685
Ocen
calendar2015
time1h 35m
Najnowsza produkcja studia Disney/Pixar zabierze was w szaloną podróż w głąb umysłu. W Centrum dowodzenia, znajdującym się w głowie 11-letniej Riley, praca wre w najlepsze. Dziewczynką kieruje 5 pracujących w pocie czoła emocji pod dowództwem optymistycznej Radości, która robi wszystko, by Riley pozostała szczęśliwa. Nie jest to jednak łatwe, kiedy współpracownikami w tym emocjonalnym fachu są Strach, Złość, Odraza i Smutek.

Aktorzy

Actor Richard Kind

Richard Kind

Actor Bill Hader

Bill Hader

Actor Rashida Jones

Rashida Jones

Actor Diane Lane

Diane Lane

Actor John Ratzenberger

John Ratzenberger

Actor Amy Poehler

Amy Poehler

Actor Frank Oz

Frank Oz

Actor Flea

Flea

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć film W głowie się nie mieści cały online bez limitu?

Film animowany "W głowie się nie mieści" to produkcja studia Pixar z 2015 roku, która zebrała bardzo pozytywne recenzje i stała się prawdziwym hitem. Choć od premiery minęło już kilka lat, nadal warto nadrobić tę historię, która przedstawia w symboliczny i metaforyczny sposób funkcjonowanie ludzkich emocji. Gdzie zatem można obejrzeć ten film w internecie bez limitów i rejestracji?

Niestety "W głowie się nie mieści" nie jest dostępny aktualnie na żadnej z popularnych platform streamingowych typu Netflix czy HBO GO. Na szczęście można go znaleźć na kilku portalach oferujących filmy online za darmo i bez konieczności logowania. Oczywiście trzeba pamiętać, że tego typu strony mają wątpliwą legalność, więc korzystanie z nich odbywa się na własną odpowiedzialność. Niemniej dla osób, które nie mają innej możliwości obejrzenia "W głowie się nie mieści" i nie przeszkadza im obecność reklam, mogą to być interesujące propozycje.

W głowie się nie mieści

Dlaczego warto obejrzeć W głowie się nie mieści? Recenzje i opinie

Animacja studia Pixar "W głowie się nie mieści" zebrała bardzo pozytywne recenzje od krytyków i widzów na całym świecie. Na portalu Filmweb ma imponującą notę 7,7/10, a w serwisie IMDb ocenę 8,2/10. Zdecydowana większość opinii chwali ten film za ciekawy pomysł, wzruszającą fabułę i doskonałe animacje. Co sprawia, że warto go obejrzeć?

Przede wszystkim "W głowie się nie mieści" pokazuje w doskonały i kreatywny sposób, jak emocje kształtują nasze życie. Uczucia jak radość, smutek, strach czy wstręt zostały uosobione w postaciach, które kierują działaniami małej dziewczynki. Daje to wiele możliwości do refleksji i zastanowienia się nad własną psychiką. Ponadto historia ma uniwersalny charakter i dotyka problemów, z którymi boryka się wiele osób. Poruszenie, łzy wzruszenia i śmiech towarzyszą seansowi tego filmu. Wspaniała animacja, dobrze napisane dialogi i sympatyczni bohaterowie to kolejne atuty produkcji.

Wybrane cytaty z recenzji:

 • "Genialna animacja Pixara pokazująca, że warto pielęgnować w sobie wrażliwość i ciepło"
 • "Film, który wzrusza i skłania do przemyśleń w każdym wieku"
 • "Doskonała rozrywka pełna humoru i mądrości"

Podsumowując, "W głowie się nie mieści" to pozycja obowiązkowa dla każdego fana animacji i dobrej rozrywki. Porusza ważne tematy w sposób lekki i zrozumiały. To jeden z najlepszych filmów Pixara w ostatnich latach.

Bohaterowie i aktorzy w filmie W głowie się nie mieści - obsada i role

"W głowie się nie mieści" opowiada historię małej dziewczynki Riley, w której umyśle mieszkają personifikacje emocji kierujące jej zachowaniem. Każdą z uczuć odgrywa inny aktor.

Główni bohaterowie:

 • Radość - Amy Poehler
 • Smutek - Phyllis Smith
 • Strach - Bill Hader
 • Wstręt - Mindy Kaling
 • Złość - Lewis Black

Dodatkowo w filmie pojawiają się role drugoplanowe odgrywane m.in. przez Diane Lane, Kyle MacLachlan czy Paula Ekmana. Reżyserem filmu jest Pete Docter, znany z innych produkcji Pixara jak "Potwory i spółka" czy "Gdzie jest Nemo?".

Aktorzy podkładający głosy emocjom świetnie oddali ich charakter - radość jest pogodna i optymistyczna, smutek mówi powoli i ma skłonność do depresji, strach jest nerwowy i lękliwy. Dzięki temu bohaterowie są bardzo wyrazistymi i charakternymi postaciami, z którymi łatwo się utożsamić. Obsada została idealnie dobrana do ról.

"W głowie się nie mieści" pokazuje, jak wiele emocji kryje się w środku i jak one wszystkie są ważne. Film z pewnością zachęca do refleksji nad własnym wnętrzem i tym, co się w nim dzieje.

W głowie się nie mieści

Fabuła filmu W głowie się nie mieści - o czym jest ten film?

"W głowie się nie mieści" to animowana historia małej dziewczynki Riley i jej emocji, które zamieszkują centrum dowodzenia w jej głowie. Akcja toczy się w momencie, gdy Riley przeprowadza się z rodzicami do nowego miasta. To trudny czas dla niej, musi zostawić przyjaciół, przyzwyczaić się do nowego otoczenia. Na domiar złego w centrum kontroli emocji w jej umyśle dochodzi do awarii...

Dotychczas za sterami stojącej Radości pomagały inne uczucia - Smutek, Strach, Wstręt i Złość. Razem pilnowały, by Riley była szczęśliwą dziewczynką. Jednak przeprowadzka rujnuje dotychczasowy porządek - Radość i Smutek giną w otchłani wspomnień, a próbujący je uratować Strach, Wstręt i Złość nie radzą sobie z kierowaniem Riley. Dziewczynka coraz bardziej pogrąża się w smutku i tęsknocie.

Czy Radości i Smutkowi uda się wrócić na swoje miejsce i przywrócić Riley równowagę? Jak uczucia poradzą sobie z nową, trudną sytuacją? Tego dowiemy się oglądając wzruszającą i pełną humoru historię o tym, jak ważne są wszystkie emocje i jak muszą współpracować, by człowiek był szczęśliwy.

Najlepsze cytaty z filmu W głowie się nie mieści - co zapamiętać?

Animacja "W głowie się nie mieści" zawiera wiele ciekawych cytatów i kwestii, które warto zapamiętać. Oto kilka godnych uwagi:

 • "Czasami trzeba pozwolić sobie być smutnym."
 • "Nasze wspomnienia nigdy nie giną naprawdę. Żyją w naszym umyśle."
 • "Złość czuje, kiedy jest nam źle. Chce nas chronić."
 • "Musimy stawić czoła smutkowi razem i znaleźć nową radość."
 • "Czasami najlepsze rozwiązanie to po prostu przespać noc."
 • "Rodzinę tworzymy razem, każdego dnia."

Są to głębokie prawdy, które uczą jak radzić sobie z emocjami i trudnościami. Pokazują, że nie należy tłumić uczuć tylko je poznawać i akceptować. Film zawiera wiele mądrości przedstawionych w przystępnej, łatwej do zrozumienia formie. Z pewnością warto do nich wracać i czerpać z nich w trudnych chwilach.

Zwiastun filmu W głowie się nie mieści - jak wygląda ta produkcja?

Zwiastun filmu animowanego "W głowie się nie mieści" dobrze oddaje klimat tej produkcji studia Pixar. Widzimy ujęcia przedstawiające centrum dowodzenia w głowie małej dziewczynki, gdzie pracują rozmaite uczucia i emocje mające wpływ na jej zachowanie. Zapowiada się zabawna i wzruszająca opowieść o tym, jak poszczególne stany umysłu kształtują naszą osobowość.

Zwiastun zaczyna się radosnym ujęciem prezentującym beztroskie dzieciństwo głównej bohaterki Riley. W tle słychać optymistyczną piosenkę. Jednak po przeprowadzce następuje zwrot akcji, Riley coraz częściej daje upust smutkowi i złości. Okazuje się, że za jej zachowanie odpowiadają uczucia w centrum dowodzenia, które wpadają w tarapaty. Widzimy ujęcia smutku, strachu i wstrętu próbujących ogarnąć sytuację.

Zapowiedź zwiastuje wciągającą i pełną humoru animację o emocjach, które wszyscy dobrze znamy z własnego doświadczenia. Film trafnie pokazuje, jak z pozoru abstrakcyjne uczucia determinują nasze codzienne wybory i zachowania. Zdecydowanie warto dać szansę tej produkcji studia Pixar.

10 Podobnych Filmów:

 1. W głowie się nie mieści 2
 2. Zwierzaki na resorach
 3. Nowe szaty króla
 4. Ekspres polarny
 5. Łut szczęścia
 6. Toy Story
 7. Lorax
 8. Coco
 9. Garfield
 10. Król Lew
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 19685
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

IndianaJone

Super jakość tego filmu. Zdecydowanie lepiej niż w innych serwisach.
avatar

niekrytyczny

Polecam film , tak jak i serwis – szybka i bezproblemowa rejestracja.
avatar

Bartas

Ten film online zasługuje na najlepszą ocenę czyli 10/10. Uszanowanko należy się dla obejrz.pl! Po rejestracji można oglądać do woli!
avatar

filman

Film średnio mi się podobał, chyba zbyt dużo tej nowoczesności. Jednak chyba pozostanę przy starszych tytułach. Sama stronka bardzo fajna. Dzięki
avatar

Glowa

W głowie się nie mieści oceniam 8.5/10
avatar

Pablito92

jest mega
avatar

Maksiu75

Fajny
avatar

jan77

Polecam 5/5 ! Super
avatar

men

film mocne 9/10. Jak ktoś lubi filmy z tej kategorii to zdecydowanie warto jest się wciągnąć
avatar

Portier

Znane legalne platformy, więc dziwne jakby się zacinało, Cały film petarda 🔥 trzyma w napięciu, nie można się nudzić